Bilgi ve Belge Yönetiminin Yeni Biçimi GEODI'nin Kullanım Alanları

29/1/18

GEODI yenilikçi yaklaşımı ile farklı yazılımlarla yaptığınız pek çok işi tek başına yapıyor. Aynı zamanda farklı yazılımların verilerine de tek noktadan ulaşmanızı sağlıyor, bütün süreçleri iyileştiriyor.

2/1/18

GEODI Hukukçular için çok çeşitli faydalar sağlar. GEODI, Yöneticiler, Avukatlar, Müvekkiler, Bilirkişiler ve Sekreterya için Yeni Nesil Ortak Bilgi ve Belge Yönetim Uygulamasıdır. Bigi akışından kaynaklanan sorunları ortadan kaldırır. Analitik yetenekleri ile manuel yapılması gereken pek çok işi otomatik hale getirir.

21/1/18

Her gün onlarca farklı mecradan gelen binlerce başvuruya nasıl cevap verilebilir? Bu başvuruların coğrafi dağılımları nasıl oluşturulabilir?. GEODI'nin bir çözümü var ..

18/10/17

MOBIDI Sahada çalışan ekiplerin kolay bilgi toplamaları ve bu bilgiyi Ofise kolayca aktarmaları için tasarlandı. Bilgi bir kez ofise ulaştıktan sonra sınırsız seçeneğiniz var.

28/9/17

Her bir vatandaşın Belediye kararlarına katılımı ve hizmetlerden memnuniyetinin ölçülmesini amaçlayan projede GEODI ve MOBIDI kullanılıyor.

27/11/17

GEODI ve MOBIDI belediyelerde pek çok konuya çözüm getiriyor. Daha az yazılımla daha fazla iş yapmanızı sağlıyor. Ayrıca var olan tüm yazılımlarınıza uyumlu şekilde çalışıyor. Temel hedefimiz bilgiye erişimi kolaylaştırmak.

29/11/17

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu uygulama esaslarını belirleyen ”Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi veya Anonim Hale Getirilmesi” Hakkındaki Yönetmelik, 28 Ekim 2017 tarihli ve 30224 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. GEODI keşfetmeye hazır!.

20/6/17

İncelemeniz gereken binlerce belge varsa; arkanıza yaslanın ve bırakın GEODI çalışsın...

12/12/17

GEODI ile arşiv çok kolay, hızlı ve sorunsuz.

20/6/17

"Kurumsal Arama" veya "Enterprise Search" Uygulamaları kurumlar ve firmalar için farklı kaynaklardaki verilerde arama yapılmasını sağlayan araçları ifade etmektedir.

14/9/17

Bir plan Ankara'da ama içinde Ankara kelimesi geçmiyorsa bu dosyayı nasıl bulursunuz?...

25/9/16

Tepe Servis, bankamatiklerin temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için MOBIDI'yi tercih etti; hizmet kalitesini, verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırdı.

29/1/18

GEODI yenilikçi yaklaşımı ile farklı yazılımlarla yaptığınız pek çok işi tek başına yapıyor. Aynı zamanda farklı yazılımların verilerine de tek noktadan ulaşmanızı sağlıyor, bütün süreçleri iyileştiriyor.

19/6/17

GEODI Chrome Eklentisi ile GEODI'ye farklı yazılımlardan erişmek çok kolay. Web sayfalarında bulunan içerik artık tam yerinde açılıyor. Sayfadan ayrılmadan GEODI'de istediğiniz aramayı yapabilirsiniz.

30/9/17

Sosyal Medya ve Haber Sitesi gibi kaynaklarda Belediyeniz, Bakanlığınız veya Şirketiniz hakkında neler yazılıyor? GEODI ve MOBIDI ile dijital veri yönetimini kolaylaştırıyor, sizlere daha fazla kaliteli zaman kalmasını sağlıyoruz

Tüm Yazılar
Tüm Yazılar
Başvurunuz alınmıştır, teşekkür ederiz.
Bilgileriniz kaydedilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.