HAKKIMIZDA

Tüm sektörlere yönelik yenilikçi çözümler üretmek üzere yola çıkmış bir ekibiz. CAD, GIS, e-BYS, konumsal teknolojiler ve doküman işleme teknolojilerinin kullanıldığı pek çok çözümü çekirdek düzeyde tasarladık, gerçekledik ve paketledik.Bugün ise büyük veri ve konumsal teknolojileri bir araya getiren yenilikçi çözümlere odaklandık. GEODI ve MOBIDI isimli ürünlerimiz bu çabanın sonucudur.Ürünlerimiz ile kullanıcılarımız bilgiye ulaşma ve karar alma süreçlerini çok daha hızlı tamamlayarak kurumlarında / firmalarında verimliliği arttırıyorlar. Kazanımlar; zaman ve maliyet tasarrufu ile paydaşların ve müşterilerin memnuniyeti olarak ortaya çıkıyor.

Bİzİmle çalışın

En iyi yazılımları üretmek için sadece deneyim yetmiyor. DECE Yazılım’ın kapıları yetenekli, işini seven, kendisini geliştirmek isteyen, daha önce hiç duymadığı alanlarda yazılım geliştirmek isteyen tüm arkadaşlara sonuna kadar açık. 

Bize Ulaşın  

Bİlgİ güvenlİğİ polİtikamız

DECE Yazılım A.Ş. olarak, bilgi güvenliği politikamız dâhilinde;

  • ‍Yürütülen faaliyetlerin etkin, doğru, hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilmesini temin etmeyi,
  • ‍Tüm müşteri şartlarına ve yasal yükümlülüklere uyum sağlamayı,
  • ‍Firmamıza, müşterilerimize, tedarikçi ve iş ortaklarımıza ait her türlü bilgi varlığının gizlilik, erişilebilirlik ve bütünlükleri üzerindeki risklerin farkında olmak ve bu riskleri yönetmeyi,
  • ‍Eğitim ve danışmanlıkta süreklilikle bilgi güvenliği olgusuna firma genelinde tam katılım ve bilgi güvenliğinde yüksek farkındalık yaratmayı,
  • Bilgi güvenliğini sistematik olarak ele alarak sürekli iyileşen, gelişen ve yeni risklerin oluşmasına imkân vermeyen bir yapı haline getirmeyi taahhüt ederiz.

DECE Hakkında Sıkça Sorulan Sorular İçİn Tıklayınız

MİSYON

Büyük veri ve coğrafi veri kavramlarını birlikte harmanlayarak yenilikçi, işe yarar ve her zaman ihtiyaç duyulacak çözümler üretmek.

VİZYON

Çözüm ortaklarımız ile birlikte ‘büyük veri’ alanında dünyaca bilinen ve aranılır bir ‘yazılım evi’ olmak.