Hakkımızda

DECE YAZILIM A.Ş. 2014 yılında Büyük Veri ve Coğrafi Veri kavramlarını birlikte harmanlayarak yenilikçi ve her zaman ihtiyaç duyulacak çözümleri üretmek amacıyla Ankara Çankaya’da kurulmuş bir yazılım evidir. Dünyaca bilinen bir yazılım evi olmak vizyonuyla geliştirdiğimiz GEODI ve MOBIDI markaları; kendi alanlarında benzersiz yazılım çözümlerini DECE YAZILIM A.Ş. müşterilerine sunmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında çalıştığımız güçlü iş ortaklarımız ile Tepe Prime İş merkezindeki merkez ofisimizde 15 kişilik bir ekiple operasyonlarımızı yönetmekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörler kuruluşumuzda Kamu, Belediye sektörleri olmuş, markalarımızın tanınmasıyla ürünlerimiz özel sektörün birçok alanında ilgi uyandırmış, yurtdışı operasyonlarımız 2017 yılı itibariyle başlanmıştır.

Kurulduğundan buyana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız senede üç defa yeni versiyon üretmekte son olarak GEODI 6.0 ve MOBIDI 3.0 versiyonlarıyla güzel ülkemizin büyüyen yazılım ihtiyacını karşılarken, bilgi ve belge yönetiminin yeni, özgün ve çağdaş biçimlerini yüzde yüz yerli üretimle yurdumuzun hizmetine sunmaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip firmamız müşterilerine; yürütülen faaliyetlerin etkin, doğru, hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilmesini temin etmeyi taahhüt etmektedir.

Siz değerli müşterilerimize en iyi arşiv yazılımı deneyimini yaşatmak arzusundayız.

Misyonumuz

Büyük veri ve coğrafi veri kavramlarını birlikte harmanlayarak yenilikçi, işe yarar ve her zaman ihtiyaç duyulacak çözümler üretmek.

Vizyonumuz

Çözüm ortaklarımız ile birlikte ‘büyük veri’ alanında dünyaca bilinen ve aranılır bir ‘yazılım evi’ olmak.

Bizimle çalışmak

En iyi yazılımları üretmek için sadece deneyim ve en usta isimlerle çalışmak yetmiyor. DECE Yazılım’ın kapıları yetenekli, işini seven, kendisini geliştirmek isteyen, daha önce hiç duymadığı alanlarda yazılım geliştirmek isteyen tüm arkadaşlara sonuna kadar açık. 

Bize Ulaşın  

Bilgi güvenliği politikamız

DECE Yazılım A.Ş. olarak, bilgi güvenliği politikamız dahilinde;

  • ‍Yürütülen faaliyetlerin etkin, doğru, hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilmesini temin etmeyi,
  • ‍Tüm müşteri şartlarına ve yasal yükümlülüklere uyum sağlamayı,
  • ‍Firmamıza, müşterilerimize, tedarikçi ve iş ortaklarımıza ait her türlü bilgi varlığının gizlilik, erişilebilirlik ve bütünlükleri üzerindeki risklerin farkında olmak ve bu riskleri yönetmeyi,
  • ‍Eğitim ve danışmanlıkta süreklilikle bilgi güvenliği olgusuna firma genelinde tam katılım ve bilgi güvenliğinde yüksek farkındalık yaratmayı,
  • Bilgi güvenliğini sistematik olarak ele alarak sürekli iyileşen, gelişen ve yeni risklerin oluşmasına imkân vermeyen bir yapı haline getirmeyi taahhüt ederiz.