BLOG
10/2/2017

GEODI Koordinat Tanıyıcı Gelişiyor

GEODI'nin Koordinat Tanıyıcısı bildiğiniz gibi resimlerdeki konum bilgilerini, MGRS kodlu koordinat bilgilerini tanıyordu. Şimdi bu özelliği biraz daha geliştirdik. 

GEODI artık tablo şeklinde yer alan koordinat bilgilerini de tanıyor. Elimizde maden ruhsatı veya benzer dokümanlar olduğunu düşünelim. Arşivlerimizde benzer o kadar çok doküman var ki. Direk tevzi cetvelleri, çeşitli raporlar, plan onama sınırları, maden ruhsat sınırları, enerji nakil hatları ve benzeri binlerce doküman. GEODI bu dokümanları yapısal hale getirmenize gerek bırakmadan otomatik olarak okuyor, sınırları hesaplıyor ve çiziyor.

Haritaya tıklayınca dokümanın ilgili sayfasına gidiyoruz. "Antalya" yazınca haritada Antalya ile ilgili belgelere ulaşıyoruz. Belgeleri isterseniz doküman olarak isterseniz harita üzerinde inceliyorsunuz. GEODI'de imkanlar sınırsız!. 

Projeksiyon konularını merak edenler olacaktır. Bu meseleyi de diğer pek çok konu gibi GEODI'nin yapay zekası çözüyor.  

Koordinat Tanıyıcı ile konum tanıma zincirimize bir halka daha ekledik. Yer İsimleri Tanıyıcı, Parsel Tanıyıcı, Pafta Tanıyıcı ve Coğrafi Sınır Tanıyıcı ile birlikte dokümanlarınıza bakışınızı değiştiriyoruz. 

Keyifli kullanımlar

 
27/9/2017

GEODI ile arşiv çok kolay, hızlı ve sorunsuz.

20/6/2017

"Kurumsal Arama" veya "Enterprise Search" Uygulamaları kurumlar ve firmalar için farklı kaynaklardaki verilerde arama yapılmasını sağlayan araçları ifade etmektedir.

26/11/2017

GEODI yenilikçi yaklaşımı ile farklı yazılımlar ile yaptığınız pek çok işi tek elden yapıyor. Aynı zamanda farklı yazılımların verilerini de bir araya getirerek bilgiye ulaşımınızı hızlandırıyor, bütün süreçleri iyileştiriyor.

6/7/2017

GEODI 5.2 de haritanız isterseniz 3D veya Sanal Küre olabilir. Belgeleri Eklemek artık daha da kolay! OCR Artık çok kolay GEODI 5.2 ile var olan OCR yeteneğimizi daha da geliştirdik. Kopya ve Benzer Dokümanların çoğalmasına son! 5.2'nin çıkmasına çok az kaldı

19/6/2017

GEODI Chrome Eklentisi ile GEODI'ye farklı yazılımlardan erişmek çok kolaylaştı. Web sayfalarında bulunan içerik artık tam yerinde açılıyor. Sayfadan ayrılmadan GEODI'de istediğiniz aramayı da yapabilirsiniz.

30/5/2017

MOBIDI 3.0 ve MOBIDI 3.0 ile pek çok yenilik sunuyoruz.

30/9/2017

Sosyal Medya ve Haber Sitesi gibi kaynaklarda Belediyeniz, Bakanlığınız veya Holding hakkında neler yazılıyor? GEODI ve MOBIDI ile dijital veri yönetimini kolaylaştırıyoruz, böylece sizlere daha fazla kaliteli zaman kalmasını sağlıyoruz