BLOG
12/21/2016

GEODI Pratiktir!

GEODI’yi kullanımı ve kurulumu kolay ve aynı zamanda keyifli olması için tasarladık.

GEODI veri girişi gerektirmez. Var olan verileri klasörlerinizi varsa e-posta ve veri tabanı adreslerinizi girersiniz. Tanımlama 5-10 dakikayı geçmez.

Sonrasında GEODI taramaya başlar. Tarama süresi verilerin boyutuna göre değişir. Saatte ortalama 100 GB veri işler. Tarama sırasında sizi meşgul etmez.

Tarama bitince kullanmaya başlayabilirsiniz. Çok aceleniz varsa tarama devam ederken de kullanabilirsiniz.

Sorgu butonuna basın, aradığınız girin ve sonuca bakın. Daha önce aradığınız ve bulamadığınız pek çok bilginin kolaylıkla bulunduğunu göreceksiniz.

Aynı anda birden çok kaynağa bakması, bir verinin nerede olduğunu hatırlamak zorunda olmamamız, veriyi bulduktan sonra yine GEODI ile açabilmeniz gibi özellikler ile zaman kazanmaya devam edersiniz. Veriyi buldunuz ve bir arkadaşınız ile paylaşmak istiyorsunuz. Hiç sorun değil! Basit bir paylaş işlemi ile çözüm hazır.

Veriyi buldunuz ve metinlerde bir değişiklik gerekiyor. Veya bir arkadaşınıza not düşmek istiyorsunuz. Hiç sorun değil! GEODI ile not almak, alınan notlarda söz edilen kişilere mail atılması gibi işler çok kolay. Elinizde Word, Excel veya PDF haricinde Autocad veya Netcad dosyaları da olabilir. GEODI için fark etmez. Arama sonrasında görüntüleme için farklı yazılımlara ihtiyaç duyulmaz.

Mutlaka fotoğraflarınız var. GEODI ile hangi zamanda, hangi fotoğrafı, nerede çektiğinizi sorgulayın ve harita üzerinde görün Fotoğraflar üzerine de not alın veya paylaşın.

 
28/9/2017

Her bir vatandaşın Belediye kararlarına katılımı ve hizmetlerden memnuniyetinin ölçülmesini amaçlayan projede GEODI ve MOBIDI kullanılıyor.

27/11/2017

GEODI ve MOBIDI belediyelerde pek çok konuya çözüm getiriyor. Daha az yazılımla daha fazla iş yapmanızı sağlıyorlar. Ayrıca var olan tüm yazılımlarınıza uyumlu şekilde çalışıyorlar. Temel hedefimiz bilgiye erişimi kolaylaştırmak.

29/11/2017

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu uygulama esaslarını belirleyen ”Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi veya Anonim Hale Getirilmesi” Hakkındaki Yönetmelik, 28 Ekim 2017 tarihli ve 30224 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. GEODI keşfetmeye hazır!.

12/12/2017

GEODI ile arşiv çok kolay, hızlı ve sorunsuz.

20/6/2017

"Kurumsal Arama" veya "Enterprise Search" Uygulamaları kurumlar ve firmalar için farklı kaynaklardaki verilerde arama yapılmasını sağlayan araçları ifade etmektedir.

25/9/2016

Tepe Servis, DECE Yazılım'ı bankamatiklerin temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için seçti. Artan kalite ve verim ile müşteri memnuniyeti ve kapasite artışı gibi faydalar kazanıyor.

26/11/2017

GEODI yenilikçi yaklaşımı ile farklı yazılımlar ile yaptığınız pek çok işi tek elden yapıyor. Aynı zamanda farklı yazılımların verilerini de bir araya getirerek bilgiye ulaşımınızı hızlandırıyor, bütün süreçleri iyileştiriyor.

6/7/2017

GEODI 5.2 de haritanız isterseniz 3D veya Sanal Küre olabilir. Belgeleri Eklemek artık daha da kolay! OCR Artık çok kolay GEODI 5.2 ile var olan OCR yeteneğimizi daha da geliştirdik. Kopya ve Benzer Dokümanların çoğalmasına son! 5.2'nin çıkmasına çok az kaldı

19/6/2017

GEODI Chrome Eklentisi ile GEODI'ye farklı yazılımlardan erişmek çok kolaylaştı. Web sayfalarında bulunan içerik artık tam yerinde açılıyor. Sayfadan ayrılmadan GEODI'de istediğiniz aramayı da yapabilirsiniz.