BLOG
5/30/2017

MOBIDI 3.0 ve MOBIDI Ofis 3.0 Yolda

 

MOBIDI 3.0 şu an kadar kullandığınız en iyi MOBIDI olacak!. Bir kaç önemli özelliğe değinelim ve detayları sonra verelim.

MOBIDI 3.0

  • Fotoğraflar veya belgeler üzerine artık çizim yapabiliyorsunuz. Şantiye'de bir durum gördünüz, hemen fotoğrafını şekin, dikkate alınmasını istediğiniz yeri işaretleyin. Dilerseniz bir çizgi, elips veya ok çizebilirsiniz.
  • Kullanıcı eklemek yeterince kolaydı ama daha da kolayını bulduk. Artık basit bir excel dosyasını MOBIDI Ofis üzerine süğrükleyip bıraktığınız zaman bir dizi işlem otomatik olarak gerçekleşiyor. 
  • Mobil kullanıcılara SMS ile bir link iletiliyor.Bu linke tıklayınca gerisi kendiliğinden geliyor.Hepsi bu! 
  •  Mobil kullanıcıları kolay tanımlamak şantiyeler, hizmet firmaları, taşeronlar ile iş yapan kurumlar için büyük kolaylık sağlayacaktır. 
  • Detayda küçük geliştirmelerimiz de var. Örneğin MOBIDI GPS hata bilgisini verebiliyor. Dilerseniz hata miktarının görünmesini sağlayabilirsiniz.Çok daha hızlı açılıyor. Video gibi büyük verilerin iletilmesi daha sorunsuz.  
 

MOBIDI Ofis 3.0

  • Sorgu yetenekleri arttı. 
  • GEODI ile entegrasyon artık çok daha güçlü. GEODI mobil kullanıcıların topladıkları bilgileri OCR yapabiliyor, içlerinden Trafik İşareti bulabiliyor ve diğer pek çok iş artık kolayca yapılıyor.
  • Raporlama yetenekleri arttı. Çok karmaşık dizilimler html ve excel raporlarda herhangi bir kod yazmadan yapılabiliyor. 
  • PLANNER uygulamamı ile çıkartılan optimum güzergahlar ve planlar ile toplanan MOBIDI kayıtları ile çok .eşitli analizler yapılabiliyor, raporlar alınabiliyor.

 

TepeServis, Sincan Belediyesi ve diğer MOBIDI Kullanıcılarımızın bu geliştirmelere çok büyük katkısı var. Bu vesile ile kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Keyifli kullanımlar. 

 
28/9/2017

Her bir vatandaşın Belediye kararlarına katılımı ve hizmetlerden memnuniyetinin ölçülmesini amaçlayan projede GEODI ve MOBIDI kullanılıyor.

27/11/2017

GEODI ve MOBIDI belediyelerde pek çok konuya çözüm getiriyor. Daha az yazılımla daha fazla iş yapmanızı sağlıyorlar. Ayrıca var olan tüm yazılımlarınıza uyumlu şekilde çalışıyorlar. Temel hedefimiz bilgiye erişimi kolaylaştırmak.

29/11/2017

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu uygulama esaslarını belirleyen ”Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi veya Anonim Hale Getirilmesi” Hakkındaki Yönetmelik, 28 Ekim 2017 tarihli ve 30224 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. GEODI keşfetmeye hazır!.

12/12/2017

GEODI ile arşiv çok kolay, hızlı ve sorunsuz.

20/6/2017

"Kurumsal Arama" veya "Enterprise Search" Uygulamaları kurumlar ve firmalar için farklı kaynaklardaki verilerde arama yapılmasını sağlayan araçları ifade etmektedir.

25/9/2016

Tepe Servis, DECE Yazılım'ı bankamatiklerin temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için seçti. Artan kalite ve verim ile müşteri memnuniyeti ve kapasite artışı gibi faydalar kazanıyor.

26/11/2017

GEODI yenilikçi yaklaşımı ile farklı yazılımlar ile yaptığınız pek çok işi tek elden yapıyor. Aynı zamanda farklı yazılımların verilerini de bir araya getirerek bilgiye ulaşımınızı hızlandırıyor, bütün süreçleri iyileştiriyor.

6/7/2017

GEODI 5.2 de haritanız isterseniz 3D veya Sanal Küre olabilir. Belgeleri Eklemek artık daha da kolay! OCR Artık çok kolay GEODI 5.2 ile var olan OCR yeteneğimizi daha da geliştirdik. Kopya ve Benzer Dokümanların çoğalmasına son! 5.2'nin çıkmasına çok az kaldı

19/6/2017

GEODI Chrome Eklentisi ile GEODI'ye farklı yazılımlardan erişmek çok kolaylaştı. Web sayfalarında bulunan içerik artık tam yerinde açılıyor. Sayfadan ayrılmadan GEODI'de istediğiniz aramayı da yapabilirsiniz.