BLOG
6/23/2016

Öğrenen Yazılımlar

GEODI kendi için makine öğrenmesi/yapay zeka dediğimiz teknikleri de kullanıyor. Bu sayede daha fazla iş yapabiliyor. Bu yetenekleri sürekli genişletiyoruz. 

Bir arama yaptınız ve bir sonuç aldınız. Ancak veri akışı devam ediyor. Arama sonucuna dahil olacak yeni dokümanlar, belgeler, tweetler gelmeye devam ediyor. Her gün her dakika  acaba yeni bir şey var mı diye bakmak seçeneklerden birisi ama daha kolayı var. 

GEODI yaptığınız aramayı öğrenebilir ve bu arama sonucuna giren yeni doküman geldiği zaman sizi otomatik olarak bilgilendirebilir. 

"Ankara Kalesi" aramasını öğrenmesi demek artık "Ankara Kalesi" ile ilgili yeni bir içerik geldiği zaman sizi bilgilendirecek demek. Bilgilendiremeyi e-posta ile yapıyor ve yeni içeriklere bir tık ile ulaşabiliyorsunuz. Ulaştıktan sonra not almak, bir arkadaşınızı durumdan haberdar etmek de mümkün. Diyelim ki içinde parsel numarası geçen bir doküman dan haberdar olmak istiyorsunuz. Sorun yok. "katman:parsel" yazmanız yeterli. Gazetecisiniz, bir ünlü hakkındaki haberlerle ilgileniyorsunuz. Sorun yok.GEODI'nin sorgu yetenekleri çok geniş. Bu örnekleri ihtiyaçlarınıza göre çoğaltabilirsiniz. 

Böylece aradıklarınızı izlemeye alabiliyor ve daha sonraki süreçlerde GEODI'niz sizin için  daha fazla iş yapmasını sağlayabiliyorsunuz. 

Keyifli kullanımlar diliyoruz.

28/9/2017

Her bir vatandaşın Belediye kararlarına katılımı ve hizmetlerden memnuniyetinin ölçülmesini amaçlayan projede GEODI ve MOBIDI kullanılıyor.

27/11/2017

GEODI ve MOBIDI belediyelerde pek çok konuya çözüm getiriyor. Daha az yazılımla daha fazla iş yapmanızı sağlıyorlar. Ayrıca var olan tüm yazılımlarınıza uyumlu şekilde çalışıyorlar. Temel hedefimiz bilgiye erişimi kolaylaştırmak.

29/11/2017

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu uygulama esaslarını belirleyen ”Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi veya Anonim Hale Getirilmesi” Hakkındaki Yönetmelik, 28 Ekim 2017 tarihli ve 30224 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. GEODI keşfetmeye hazır!.

12/12/2017

GEODI ile arşiv çok kolay, hızlı ve sorunsuz.

20/6/2017

"Kurumsal Arama" veya "Enterprise Search" Uygulamaları kurumlar ve firmalar için farklı kaynaklardaki verilerde arama yapılmasını sağlayan araçları ifade etmektedir.

25/9/2016

Tepe Servis, DECE Yazılım'ı bankamatiklerin temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için seçti. Artan kalite ve verim ile müşteri memnuniyeti ve kapasite artışı gibi faydalar kazanıyor.

26/11/2017

GEODI yenilikçi yaklaşımı ile farklı yazılımlar ile yaptığınız pek çok işi tek elden yapıyor. Aynı zamanda farklı yazılımların verilerini de bir araya getirerek bilgiye ulaşımınızı hızlandırıyor, bütün süreçleri iyileştiriyor.

6/7/2017

GEODI 5.2 de haritanız isterseniz 3D veya Sanal Küre olabilir. Belgeleri Eklemek artık daha da kolay! OCR Artık çok kolay GEODI 5.2 ile var olan OCR yeteneğimizi daha da geliştirdik. Kopya ve Benzer Dokümanların çoğalmasına son! 5.2'nin çıkmasına çok az kaldı

19/6/2017

GEODI Chrome Eklentisi ile GEODI'ye farklı yazılımlardan erişmek çok kolaylaştı. Web sayfalarında bulunan içerik artık tam yerinde açılıyor. Sayfadan ayrılmadan GEODI'de istediğiniz aramayı da yapabilirsiniz.