Sektörel Çözümlerimiz

Belediyeler

Ürünlerimiz, yenilikçi tasarımları ile pek çok işi otomatik hale getiriyor. Örneğin, Genel Arşiv, İmar Arşivi, CBS entegrasyonu, Coğrafi Arşiv, Mobil Ekiplerin Yönetimi, CAD ve GIS dosyalarının yönetilmesi, Şikayetlerin Haritası, Faaliyetlerin Haritası ve Farklı Sistemlerin bir araya gelmesi gibi işler otomatik olarak gerçekleşiyor.

Read moreClose

İnşaat Firmaları

GEODI ve MOBIDI firmanızı dijital çağa taşımak için tasarlandı. Yapay Zeka Teknikleri ile manuel yaptığınız pek çok işi otomatik yapıyor. Daha önce farklı yazılımlar ile yapabildiğiniz işleri basitleştiriyor ve farklı yazılımlardaki verilerinize tek noktadan erişim imkanı sağlayarak her aşamada bilgiye erişimi hızlandırıyor.

Read moreClose

Hukukçular, Hukuk Birimleri

GEODI Bilgi akışını hızlandırır, bilgiye erişimi kolaylaştırır. Analitik Yetenekleri ile manuel yapılan pek çok işi otomatik hale getirir.

GEODI, Yöneticiler, Avukatlar, Müvekkiller, Bilirkişiler ve Sekreterya için ortak Yeni Nesil Bilgi ve Belge Yönetim Platformudur. 

Detay için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz

Örnek Projeler

Read moreClose

Sanayi Tesisleri

Fabrikalar, şantiyeler, endüstriyel tesislerdeki onlarca bina, yüzlerce mekan ve makina bir tarafta; bunları yönetmek ve bakımlarını yaptırmak için oluşan veri ise diğer tarafta. Bunlara ek olarak bir de, teklifler, e-postalar, ürünler, faturalar vs.... 

GEODI ve MOBIDI hepsini sizin için denetler, takip eder ve düzenler, tüm saha ve ofis işleriniz için bütün kullanıcıları kapsayan çözümler sunar.

Read moreClose

Diğer Sektörler

  • Araştırmacılar
  • Anket Firmaları
  • Vatandaşlar
  • Doğa Gezginleri
Read moreClose
Bize Ulaşın
Başvurunuz alınmıştır, teşekkür ederiz.
Bilgileriniz kaydedilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.