Çözümlerimizi Deneyebilirsiniz

GEODI Deneme Sürümü

GEODI'nin deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Destek ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. Keyifli kullanımlar diliyoruz.

DENEYİNÖRNEK PROJELER

MOBIDI

MOBIDI Uygulaması Google Play veya AppStore’dan indirilebilir.  Lisanslı sürümde profesyonel özelliklere sahip olabilirsiniz.

Saha ve Ofisteki Dostunuz MOBIDI’nin Kullanım Alanları

18/10/17

MOBIDI Sahada çalışan ekiplerin kolay bilgi toplamaları ve bu bilgiyi Ofise kolayca aktarmaları için tasarlandı. Bilgi bir kez ofise ulaştıktan sonra sınırsız seçeneğiniz var.

28/9/17

Her bir vatandaşın Belediye kararlarına katılımı ve hizmetlerden memnuniyetinin ölçülmesini amaçlayan projede GEODI ve MOBIDI kullanılıyor.

27/11/17

GEODI ve MOBIDI belediyelerde pek çok konuya çözüm getiriyor. Daha az yazılımla daha fazla iş yapmanızı sağlıyorlar. Ayrıca var olan tüm yazılımlarınıza uyumlu şekilde çalışıyorlar. Temel hedefimiz bilgiye erişimi kolaylaştırmak.

29/11/17

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu uygulama esaslarını belirleyen ”Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi veya Anonim Hale Getirilmesi” Hakkındaki Yönetmelik, 28 Ekim 2017 tarihli ve 30224 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. GEODI keşfetmeye hazır!.

12/12/17

GEODI ile arşiv çok kolay, hızlı ve sorunsuz.

20/6/17

"Kurumsal Arama" veya "Enterprise Search" Uygulamaları kurumlar ve firmalar için farklı kaynaklardaki verilerde arama yapılmasını sağlayan araçları ifade etmektedir.

25/9/16

Tepe Servis, DECE Yazılım'ı bankamatiklerin temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için seçti. Artan kalite ve verim ile müşteri memnuniyeti ve kapasite artışı gibi faydalar kazanıyor.